Як прати плед


Як прати плед

   


Прання пледу — це не таке складне завдання, як може здатися на перший погляд. Однак існує кілька порад, які допоможуть зберегти його якість та збільшити термін служби. Ось деякі рекомендації щодо правильного прання пледа:


Насамперед, перед пранням пледа потрібно вивчити етикетку виробника. На ній вказані рекомендації щодо догляду за виробом, у тому числі і з прання. Якщо на етикетці прописано сухе чищення, краще звернутися до фахівців, щоб уникнути пошкодження тканини.


Сортування білизни: прати пледи треба окремо або зі схожими за кольором та матеріалом предметами одягу, щоб уникнути їх пошкодження.


Температура води: Зазвичай рекомендується прати пледи за температури від 30 до 40 градусів цельсія. Гаряча вода може викликати усадку або вицвітання кольору.


Використовуйте ніжний миючий засіб, призначений для делікатного прання. Це допоможе уникнути пошкодження волокон та зберегти м'якість пледу.


Уникайте відбілювачів: Не використовуйте відбілювачі під час прання пледа, особливо якщо він кольоровий або виготовлений з натуральних матеріалів. Вони можуть псувати тканину та викликати вицвітання.


Якщо на пледі можна використовувати машинне прання, слід вибрати ніжний режим, щоб уникнути деформації виробу. Температура води не повинна перевищувати 40 градусів, а краще використовувати прохолодну воду.


Перед пранням плед бажано перевірити на предмет плям та забруднень, та попередньо обробити їх за допомогою спеціальних засобів для видалення плям.


Найкраще сушити плед на повітрі, розташувавши його горизонтально. Плед не слід вішати на батарею або використовувати сушіння в пральній машині, щоб уникнути деформації та втрати форми. Якщо вам все ж таки потрібно використовувати сушильну машину, виберіть режим із низькою температурою.


Прасування: Якщо плед потребує прасування, переконайтеся, що встановлена низька температура праски. Найкраще прасувати плед із вивороту або використовувати серветку між праскою та тканиною.


Таким чином, дотримуючись простих рекомендацій, можна правильно доглядати плед і зберегти його красу і свіжість на довгі роки. Адже доглянутий і чистий виріб завжди тішить око і приносить радість та затишок у будинок.


Дотримуючись цих порад, ви зможете правильно та безпечно прати свій плед, зберігаючи його якість та продовжуючи термін служби.


Ну а якщо ви хочете купити собі плед, відвідайте нашу категорію з пледами, щоб підібрати щось для домашнього затишку.

В категорії немає товарів