Доставка

 Нова Пошта: 

Замовлення можна оформити в будь-яке відділення служби доставки (зверніть увагу, у деяких відділеннях є обмеження щодо ваги посилки), а також замовити доставку до Вашої адреси кур'єром. Терміни доставки до відділення «Нова Пошта» в середньому займають 1-3 дні з моменту відправки замовлення. Для отримання замовлення необхідно пред'явити паспорт або посвідчення водія. Термін зберігання посилки на складі "Нова Пошта" - 4 робочі дні, на 5-й робочий день посилка може автоматично повернутися назад.

Отримуючи замовлення у відділенні "Нова Пошта" просимо перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень у присутності співробітника транспортної компанії. Ми можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій на користь одержувача, якщо товар був перевірений.

Звертаємо Вашу увагу, що при оформленні замовлення ПІСЛЯПЛАТОЮ кур'єрською службою "Нова Пошта" вартість доставки за пересилання грошей додатково складе (оплата яку беруть транспортні компанії за свої послуги): 20 грн. за оформлення +2% від суми.


 Укр пошта: 

Доставка у найвіддаленіші населені пункти недорого. Терміни доставки від 3 до 6 днів. Доставка у відділення Укрпошти згідно з вказаним Вами індексом найближчого відділення. Укр поштою відправляємо лише після 100% оплати.