Ковдри

Ковдра демісезонна - щільність 200 - можливе інд пошиття
Ковдра демісезонна - щільність 200 - можливе інд пошиття
680грн.
Ковдра зимова - щільність 300 - можливе інд пошиття
Ковдра зимова - щільність 300 - можливе інд пошиття
690грн.
Літня ковдра - щільність 150 - можливе інд пошиття
Літня ковдра - щільність 150 - можливе інд пошиття
768грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Ковдри

Індивідуальність та Комфорт: Відчуйте різницю зі зшитою на замовлення ковдрою.

У пошуках ідеальної ковдри, яка буде відповідати вашим потребам та уподобанням, багато хто звертається до пошиття ковдри на замовлення, яке надає вам можливість створити ідеальне поєднання комфорту, стилю та індивідуальності.

Однією з основних переваг пошиття є можливість вибору потрібного вам розміру та щільності, щоб ковдра відповідала вашим уподобанням та призначенню. Ви можете вказати потрібний вам розмір та ступінь теплоти, щоб ковдра ідеально підійшла для вашого клімату, пори року та комфортного сну.

Найчастіше для пошиття використовується чохол з мікрофібри та наповнювач силікон (суцільне полотно), оскільки саме це поєднання зарекомендувало себе як найбільш зносостійке та практичне та приємне до тіла. Ковдра дихає та не створює парниковий ефект. Під такою ковдрою дуже зручно. Її можна часто прати в машинці, наповнювач не вилазить, що дуже зручно та практично.

Індивідуальне пошиття ковдр на замовлення дозволяє підібрати ступінь теплоти. Ви можете вибрати літню ковдру, демісезонну ковдру або зимову ковдру, щоб забезпечити відповідність вашим уподобанням по теплу.

Пошиття ковдри на замовлення: Втілення вашої унікальності та комфорту

Коли йдеться про ідеальну обстановку у вашому будинку, ковдра відіграє важливу роль. При пошитті на замовлення враховуються ваші потреби. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу легкій ковдрі, що підходить для всесезонного використання, або теплу та об'ємну ковдру для холодних зимових ночей, ми з радістю виконаємо всі ваші побажання.