Обмін / Повернення


У своїй роботі ми керуємось чинним законом України. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин , товари постільних речей належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛІЖАТЬ. Крім того, поверненню не підлягають товари, які шиються індивідуально на ваше замовлення.

Тому будьте уважні при виборі товару, а також ознайомтесь із розділом «Інформація перед покупкою».  Відтінок постільної білизни може відрізнятись від картинки, яку надає виробник тканини. Найчастіше кольоропередача на різних моніторах може відрізнятися і цей нюанс може вплинути на відтінок, що очікується вами.


На жаль, іноді може траплятися брак тканини. Якщо ви знайшли брак, не користуйтеся виробом і одразу повідомте нам. У разі браку, постільна білизна та текстиль підлягають обміну. Обмін можливий протягом 14 днів після покупки. Тому, будь ласка, перевіряйте товар вчасно. Продукція, придбана в нашому інтернет-магазині, підлягає обміну в таких випадках:

- Товар належної якості та знаходиться у такому вигляді, в якому був доставлений споживачеві. Товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, не пошкоджено впакування. Рекомендуємо перевіряти постільну білизну перед пранням на наявність дефектів на тканині, після прання обмін неможливий. Якщо всі умови дотримані, обмін здійснюється за рахунок магазину в обидві сторони. Якщо з якихось причин ми не зможемо обміняти бракований товар на аналогічний без браку (наприклад, немає в наявності аналогічного товару), ми підберемо альтернативу на обмін. Якщо із запропонованих альтернативних варіантів вам нічого не сподобається, ми повернемо вам гроші за бракований товар.


Ви надсилаєте нам товар, ми його перевіряємо і потім здійснюємо обмін.   


Комплекти індивідуального пошиття найчастіше мають крій трохи більше за заявлені розміри через усадку, яку дає тканина. Після трьох - чотирьох прань, комплекти набувають заявлених розмірів. Це не вважається браком. Брак - це грубі дефекти на тканині.