Перед покупкою


ВАЖЛИВО! При покупці враховуйте:   


1. Головне фото товару має ознайомлювальний характер: 

Кольори/відтінки тканин у житті та розташування малюнка можуть відрізнятися від демонстраційного фото.  Передача кольору може спотворюватися вашим пристроєм.  Якщо важливо, уточнюйте у менеджера.     

2. Направлення малюнку в дитяче ліжечко може відрізнятися від демонстраційного фото (на демонстраційному фото ви бачите найчастіше полуторні комплекти). Малюнок у дитячих комплектах у ліжечко розташований боком.

3. Розташування малюнка на наволочці може відрізнятися від демонстраційного фото.     

4. Під час пошиття постільної білизни враховується усадка тканини.  При індивідуальному пошитті, ви можете отримати комплекти трохи більше за розміром, це робиться, щоб після усадки тканини комплект був вам якраз за розміром. Залежно від типу тканини, припуски на усадку відрізнятимуться за розміром, оскільки кожна тканина сідає по-своєму.  Крій наволочок може бути +/- пару см від заявлених розмірів при замовленні. Це технологічна норма виробництва.

5. Допустимі граничні відхилення від вимірювань готової продукції, у тому числі і після припусків на усадку: для підковдр і простирадла більше, ніж для наволочек.     

6. Комплектація постільної білизни іноді може відрізнятися від фото.


Якщо для Вас дуже важливо отримати постільну білизну як на фото, з'ясовуйте кожну деталь з менеджером будь ласка. Так як на фото ви бачите демонстраційний варіант виконання, але при пошитті однієї і тієї ж моделі постільної білизни, щоразу крій малюнка може лягати трохи інакше. Це треба розуміти та враховувати. Також виробники на власний розсуд можуть замінити тканину компаньйон у комплекті, і напрям малюнку, якщо по-іншому неможливо виконати виріб технічно. Тобто комплектація може трохи відрізнятись. Наволочки можуть бути виконані з тканини компаньйона, підковдра може бути з двох сторін однакова. Ви можете дізнатися кожен нюанс з менеджером перед покупкою, якщо це для Вас важливо. Відповімо на будь-які питання та пояснимо все з радістю!