Подушка холлофайбер знімний чохол - можливе інд пошиття

  • Подушка холлофайбер знімний чохол - можливе інд пошиття
  • Модель: подушка/хол
  • Наявність: В наявності
Наповнювач: гіпоалергенний холлофайбер  чохол: полікоттон стьобаний із синтепоном    ...

Наповнювач: гіпоалергенний холлофайбер 

чохол: полікоттон стьобаний із синтепоном   


БЕЗПЕКА І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ:

холлофайбер не вбирає вологу та запахи 

не заводяться пилові кліщі та ін комахи 

Гіпоалергенна подушка.


Будь-які нестандартні розміри прораховуються менеджером індивідуально.


Розміри:


50*70   

60*60   

70*70   


Опис:

✔ Відмінна універсальна подушка для сну та відпочинку. Подушки бувають різними, але якщо такий постільний атрибут пошитий з якісних матеріалів, за всіма вимогами та стандартами, він, апріорі, найкращий! Саме такі подушки пропонує наш інтернет-магазин. 

✔ 100% гіпоалергенні матеріали. Подушка виконана з гіпоалергенних тканин. Зверху, чохол із мікрофібри, стьобаний із тонким синтепоном. Усередині – сучасний наповнювач холлофабер.

✔ Знімний чохол, який можна прати і гладити. Минули часи, коли подушки набивали один раз і назавжди. Насамперед, важлива гігієнічність. А для цього ми зробили знімний чохол, який можна прати та гладити. Також можна самому регулювати густину наповнювача. 

✔ 100% безпечний наповнювач нового покоління На сьогоднішній день безпечними вважаються подушки, які мають як наповнювач синтетичні дихаючі матеріали. Одним із таких можна сміливо назвати холлофайбер. Саме такий тип наповнювача чудово пропускає повітря, не затримує вологу та не вбирає сторонні запахи, що важливо.

✔ Подушка "завжди у формі" Завдяки холлофайберу всередині, така подушка відмінно тримає форму, а також легко повертається до свого первісного вигляду, якщо її злегка збити.Характеристика тканини
Наповнювач Гіпоалергенний холлофайбер
Пошиття на замовлення Так
  • 389грн.


Доступні варіанти