Про нас


Давайте познайомимся! 

Все почалося з того, що ми дуже довго облаштовували наш будинок. Нескінченне будівництво та ремонт, а потім треба було оформити все затишно та якісно. Наймати дизайнера не хотілося, тому що самі отримуємо задоволення від процесу та вигадування як це може бути. І тут помчалось... і продовжилася наша справа вже пошиттям домашнього текстилю на замовлення. Ось уже захопились! Наша мета - створення в будинку не просто комфорту, а справжнього затишку, атмосфери, в якій кожна людина почувається захищеною та щасливою.


Чому варто купувати в магазині Плед-Покривало: 

Ретельно відбираємо продукцію: при виборі товару ми керуємося такими правилами як: якість, дизайн та комфорт. Наша постільна білизна та текстиль є гіпоалергенними і довго служать. 

Намагаємося Вам догодити: хочемо, щоб вибраний Вами товар відповідав Вашим очікуванням і Ви були раді, що купили текстиль у нашому магазині. 

У нас добре робити подарунки: Ви отримуєте найкращий товар за найкращою ціною. Текстиль – це завжди актуальний варіант для подарунка, а ми з радістю зробимо такий подарунок ексклюзивним та пошиємо постільну білизну під будь-які розміри.   


А ще ми дуже любимо свою роботу:)